Medarbetare


                 

                Geomira Mätkonsult AB

                                   Kvalité Samarbete Ansvar


MEDARBETARE



Andreas Maldonado

 

andreas@geomira.se

079-079 00 45

 


Mahira Moutinho

 

mahira@geomira.se

079-079 00 46


 

David Maldonado

 

david@geomira.se

079-079 00 47

 

 

Vinicio Atiencia

 

vinicio@geomira.se

079-079 00 48

 


Christian Saraguro

 

christian@geomira.se

072-270 94 67

 

 

Alex Canoilas

 

alex@geomira.se

073-045 99 44



Maria De Vylder

 

maria@geomira.se

079-079 00 06

 

 

Annika Schlyter

 

Projektsamordnare och personalansvarig

annika@geomira.se

072-270 94 69

 

 

Profil

 

Teknisk konsultverksamhet

inom bygg- och anläggningsteknik

Tjänster

 

Vi hjälper både små och stora företag samt privatpersoner med mätningstekniska tjänster

Kontakta oss

 

Geomira Mätkonsult AB

info@geomira.se

0720-31 76 75